Dead Cross Bauhaus yorumladı

Dead Cross Bauhaus yorumladı | Musiki Cemiyeti

Dead Cross Bauhaus yorumladı. Mike Patton (Faith No More, Tomahawk), Dave Lombardo (ex-Slayer, Suicidal Tendencies, Misfits), Justin Pearson (The Locust, Retox) ve Michael Crain (Retox, Festival of Dead Deer) gibi yıldız isimleri barındıran Amerikalı Hardcore punk grubu Dead Cross Bauhaus’dan Bela Lugosi’s Dead’i yorumladı. Akustik olarak çalına parçayı topluluk resmi instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bela Lugosi’s Dead #openmicnight #bauhaus #belalugosisdead #deadcross #acoustic #cover

Dead Cross (@dead_cross_official)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bela Lugosi’s Dead’in orjinal hali

Dead Cross Bauhaus yorumladı

Dead Cross – European Tour 2018 Saturday, June 02, 2018 Primavera Sound Barcelona Spain Sunday, June 03, 2018 This Is Not A Love Song Nimes France Tuesday, June 05, 2018 Estragon Club Bologna Italy Wednesday, June 06, 2018 Alcatraz Milan Italy Thursday, June 07, 2018 Greenfield Interlaken Switzerland Sunday, June 10, 2018 Download Festival Donington UK Tuesday, June 12, 2018 Rockhal Luxembourg Luxembourg Wednesday, June 13, 2018 Backstage Werk Munich Germany Thursday, June 14, 2018 Novarock Festival Nickelsdorf Austria Saturday, June 16, 2018 Gloria Theatre Cologne Germany Sunday, June 17, 2018 Download Paris Paris France Tuesday, June 19, 2018 Les Docks Lausanne Switzerland Wednesday, June 20, 2018 Westrock Cognac France Friday, June 22, 2018 Azkena Rock Festival Vitoria Spain Saturday, June 23, 2018 Hellfest Clisson France Sunday, June 24, 2018 Grasspop Dessel Belgium Tuesday, June 26, 2018 Effenaar Eindhoven Netherlands Wednesday, June 27, 2018 Markthalle Hamburg Germany Friday, June 29, 2018 Tuska Metal Helsinki Finland Tuesday, July 03, 2018 SO36 Berlin Germany Wednesday, July 04, 2018 Open’er Gydina Poland Friday, July 06, 2018 Roskilde Festival Roskilde Denmark Sunday, July 08, Eurokeenes Belfort France Tuesday, July 10, 2018 Melkweg Amsterdam Netherlands Thursday, July 12, 2018 Dour Dour Belgium Video by Chariot Of Black Moth #deadcross #ipecac #threeoneg #tour

Dead Cross (@dead_cross_official)’in paylaştığı bir gönderi ()

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.