Clutch yeni albüm ismine karar veremiyor!

Clutch yeni albüm ismine karar veremiyor | Musiki Cemiyeti

Clutch yeni albüm ismine karar veremiyor. Amerikalı stoner rock grubunun vokalisti Neil Fallon Ocak ayının sonunda biten albüm kayıtları hakkında şu açıklamada bulundu.

Sonuçtan oldukça memnunuz. Hala albüm ismi yok… ne olacağına karar vermeye çalışıyoruz. Çocuğa isim vermeyi andırıyor biraz.

Amerikalı topluluk son albümü Psychic Warfare’i 2015’de çıkartmıştı.

EU/UK Winter 2018 Tour dates announced: All general ticket sales this Wednesday Feb. 28th at 10am. Tue, 27-Nov-2018 NL Amsterdam/ Melkweg Thu, 29-Nov-2018 SWE Gothenburg/ Pustervik Fri, 30-Nov-2018 SWE Stockholm/ Annexet Sun, 02-Dec-2018 GER Berlin/ Astra Tue, 04-Dec-2018 GER Cologne/ Live Music Hall Wed, 05-Dec-2018 GER Frankfurt/ Batschkap Thu, 06-Dec-2018 GER Hamburg/ Docks Fri, 07-Dec-2018 PL Warsaw/ Proxima Sat, 08-Dec-2018 AT Wien/ Arena Sun, 09-Dec-2018 CRO Zagreb/ Culture Factory Tue, 11-Dec-2018 IT Milan/ Fabrique Wed, 12-Dec-2018 CH Pratteln/ Z7 Thu, 13-Dec-2018 GER Munchen/ Backstage Werk Fri, 14-Dec-2018 GER Stuttgart/ Longhorn Sat, 15-Dec-2018 FR Paris/ Elysée Montmartre Sun, 16-Dec-2018 B Brussels/ AB Tue, 18-Dec-2018 UK Bristol/ O2 Academy Wed, 19-Dec-2018 UK Glasgow/ O2 Academy Thu, 20-Dec-2018 UK Manchester/ Academy Fri, 21-Dec-2018 UK London/ O2 Brixton Academy Sat, 22-Dec-2018 UK Birmingham/ O2 Academy EU: Various Presale – 10am Monday 26th February Various Presale – 10am Tuesday 27th February General On Sale – 10am Wednesday 28th February UK: Tickets will be available via O2 pre-sale from 10am Monday 26th Feb and Live Nation pre-sale from 10am Tuesday 27th Feb. General sale begins at 10am Wednesday 28th Feb. Buy tickets online from www.livenation.co.uk/artist/clutchtickets and www.alttickets.com/clutch-tickets, venue box offices, and all good ticket agents.

Clutch (@clutchofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Clutch yeni albüm ismine karar veremiyor | Musiki Cemiyeti
Clutch yeni albüm ismine karar veremiyor | Musiki Cemiyeti

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.